Ky vit ia kthej asaj shkëlqimin dhe famën që kishte.

Altuna Sejdiu e njohur si Tuna iu rikthye muzikës, teksa adhuruesve të saj u solli një album muzikor me këngë të cilat erdhën edhe me videoklipe, e që u pritën jashtëzakonisht mirë.

Pas këtij suksesi, ajo po shijon ditët me diell, teksa ka postuar në llogarinë e saj Instagram një fotografi ku shfaq në bikini me gërsheta, ndërsa në duar mbanë djalin e saj, Tianin./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË