Emri i saj përmendet mjaft shpesh në mediat rozë.

Tuna është këngëtarja shqiptare e cila ka një zë unik dhe përveç zërit ajo ka edhe forma fizike që çdo femër ia ka lakmi.

Altuna Sejdiu apo e njohur me emrin artistik Tuna, është e martuar me Patris Berishën ku kanë edhe një fëmijë.

Këngëtarja kohëve të fundit është shumë aktive në skenën muzikore, por jo vetëm.

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale ku çdo ditë vë në pah linjat e saj perfekte, mirëpo në postimin e fundit që ka bërë tek Tuna shihet barku i fryer dhe shumë fansa kanë vërë pikëpyetjen se mos ndoshta këngëtarja është shtatzënë.

MUND TË JU PËLQEJNË