Tuna Sejdi ka publikuar foto të re nga fotosesioni i fundit.

Këngëtarja Tuna Sejdi ditëve të fundit ka publikuar shpesh foto në të cilat shfaqet joshëse dhe këto imazhe duket se u kanë munguar fansave të saj të shumtë, shkruan lajmi.net.

Ajo tani e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet me shumë stil dhe atraktive.

Këngëtarja ditët e nxehta po kalon kohë të mira në bregdet, dhe vendin që ka zgjedhur është Turqia.

Sa u pëket projekteve muzikore Tuna po ashtu ishte aktive pasi solli albumin me të cilin mori vëmendje maksimale.

Tuna po punon pa ndalë dhe këngë të tjera të reja nuk do të mungojnë nga ajo.

MUND TË JU PËLQEJNË