Altuna Sejdiu-Tuna ka kohë që është rikthyer mjaft aktive në paraqitjet e saj publike, duke ndarë imazhe të shumta dhe unike në rrjetet sociale.

Këngëtarja njihet për stilin e veçantë dhe pozat shpesh provokuese që realizon. Pas publikimit të albumit të saj ‘Fortuna’ ajo u prit mjaft mirë nga publiku.

Por duket se “zogu ma i mirë prej krejtve” nuk ka harruar avazin e vjetër, ajo së fundmi është shfaqur e veshur në të kuqe ku duket shumë atraktive.

MUND TË JU PËLQEJNË