Tuna Sejdi e ka publikuar një video në bikini.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna, e ka realizuar një video artistike të cilën e ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Video është realizuar në Afrikë, dhe Tuna shihet e lumtur duke e shijuar gjithë pamjen që po e rrethon.

“Kur gjithë bota është e jotja dhe ti e saj “, ka shkruar ajo pranë postimit./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË