Një muaj më parë, ajo përjetoi për herë të parë ndjesinë e bukur të të bërit nënë.

Balerina e njohur e Tv Klan Albana Dapi, ka ndarë sot një foto të Laos i cili tashmë është 1 muajsh.

Vogëlushi erdhi në jetë 6 maj si frut i dashurisë disa vjeçare mes mamit dhe babit.

Lajmin e shtatzënisë balerina e bëri publike gjatë javëve të fundit të pritjes së ëmbël, nëpërmjet postimeve në rrjetin social Instagram.

MUND TË JU PËLQEJNË