Këngëtarja e ëmbël nga Shqipëria, Xhensila Murtezaj cilësohet si njëra ndër femrat më origjinale të estradës.

E thjeshtë e këndshme dhe shumë pozitive, shkruan “Kosovarja”.

Xhensila është vlerësuar dhe pëlqyer shumë në secilën paraqitje të saj.

E meqenëse është një femër e bukur dhe tejet joshëse, ajo shpesh është përfolur për ndërhyrje kirurgjike, thashetheme këto që i ka mohuar gjithmonë.

Në imazhin e fundit shihet se ajo nuk ka apikuar fare grim ndërkohë që duket tejet bukur. Një dëshmi që e vërteton mohimin e këngëtares.

Ndryshe, Xhensila është e martuar me aktorin dhe këngëtarin Bes Kallakun të cilët janë prindër të një vajze./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË