Morena Taraku pasi publikoi një fotografi me unazë në gisht, u aludua se është fejuar.

Morena Taraku në fotografinë që kishte postuar në Instagram, kishte lënë mbishkrimin “I thash po”.

Por, me imazhin e fundit nga pushimet në Dubai, këngëtarja sqaroi të vërtetën, duke shkruar “Siç e kam thënë, jam beqare dhe e lumtur”.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Morena Taraku është “Dashni”, në duet me Sabri Fejzullahun. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË