Qysh prej paraqitjeve të para Enca Haxhia ka përdorur të njejtën strategji për të tërhequr publikun.

Ekspozimi i pjesëve më intime të trupit duke realizuar poza joshëse kanë bërë që emri i këngëtares të jetë i lakuar në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja nga Shqipëria pavarësisht kritikave të shumta krahas lavdatave nuk është ndalur asnjëherë për të realizuar synimet e veta.

Ajo i tejkalon shpesh kufijtë me paraqitjet ekstavagante dhe grimin e tepërt që praktikon.

Ndërkohë që shumicën e rasteve e shohim të pispillosur deri në detaje, së fundi ajo vjen më ndryshe.

Megjithëse shihet buzëkuqi që ka vënë ajo pretendon se është krejtësisht natyrale.

“All natural 💯☀️”, ka shkruar ajo krahas imazhit të fundit në Instagram/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË