Egzona, bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muqiqit po vlerësohet të jetë ndër femrta më të bukura të shoubizit kosovar.

Stili i saj e bën të dallohet nga të tjerat, ngase ka një shije unike, shkruan “Kosovarja”.

Si shumë nga bashkëshortet e fytyrave publike, edhe Egzona bën një jetë luksi të cilën nuk e ka problem ta shfaqë para të tjerëve në rrjetet sociale.

Por megjithëse gëzon një jetë të kënaqshme financiare, Egzona në dorën e saj mbanë vetëm një unazë dhe atë të martesës.

Bukuroshja ka vendosur që kjo unazë të jetë klasike për dallim nga të tjerat që preferojnë ekstravaganten./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË