Emina Çunmulaj është një nga femrat shqiptare që bën jetë luksoze, por njihet si një person i thjeshtë dhe modest.

Ajo është e martuar me miliarderin iranian, Sam Nazarian, me të cilin janë prindër të dy vajzave, shkruan Indeksonline.

Emina është edhe shembulli i një bashkëshorte dhe nëne të përkushtuar.

Së fundi ajo ka postuar një fotografi, ku ishte e veshur me shumë stil.

Fotografinë tha se i bëri vajza e saj 3-vjeçare.

View this post on Instagram

My 3 year old took this picture of me 😂

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

MUND TË JU PËLQEJNË