Vajza e këngëtarit shumë të dashur për publikun, Sabianit, Keisi Medini është kthyer në një nga modelet më të komentuara të shoubizit, sidomos prej fotove të saj provokuese.

Keisi pëlqen që herë pas here ta tërheq vëmendjen e mediave e fansave me fotografi të cilat nuk kanë si të mos komentohen.

Kështu ka ndodhur edhe me paraqitjen e fundit, ku bjondja simpatike është shfaqur joshëse me bikini të zeza, ndërsa ka nxjerrë në pah asetet e formësuara që posedon.

Ndryshe, Keisi tani po provon t’i futet dhe muzikës, ndërsa muaj më parë realizoi një projekt me Seldi Qalliun, por shumë shpejt ajo së bashku me babain e saj, Sabianin, do të realizojnë një duet

MUND TË JU PËLQEJNË