Sasha, vajza e vogël e ish-presidentit Barack Obama, ka përfunduar gjatë kësaj jave shkollimin e mesëm, me ç’rast ka mbajtur edhe mbrëmjen e maturës.

Në disa fotografi të publikuara në rrjete sociale, 17 vjeçarja shihet me një fustan dhe grim shumë të bukur.

Sasha, është dukur shumë thjeshtë, pavarësisht se babai i saj llogaritet të ketë një pasuri prej 40 milionë dolllarësh.

Ajo është parë e fotografuar me partnerin e saj, Chris Milton, motrën Malia dhe nënën Michelle. Sidoqoftë, ish-presidenti Obama nuk u pa askund në këto foto.

Pas kësaj kanë filluar edhe talljet nëpër rrjete sociale, të cilët kanë thënë se djaloshi në foto duhet të ketë qenë i frikësuar, duke marrë parasysh se e ka shoqëruar në maturë vajzën e ish-presidentit të SHBA’ve./gazetametro.net

MUND TË JU PËLQEJNË