Besnik Qaka dhe Lolita Begolli-Qaka janë ndër çiftet më të pëlqyera kosovare. Dyshja, që janë prindër të një vogëlushje mjaft simpatike po tregohen mjaft aktiv në rrjete sociale.

Përveç imazheve të tyre, si Besniku, ashtu edhe Lolita po publikojnë edhe imazhe dhe video të shumta të vajzës së tyre, shkruan rtv21.tv

Pak më parë, Lolita publikoi në instastory për 8 mijë e 671 ndjekësit e saj një video të bukur të vajzës, Una. Ndërsa, Besniku për 30 mijë e 900 ndjekësit e tij në instagram publikoi pamje të vajzës duke vrapuar.

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli-Qaka janë martuar në shtator të vitit 2017, ndërsa, në muajin mars të vitit 2018 janë bërë prindër të Unës.

MUND TË JU PËLQEJNË