Sa shumë i ngjan vajza Diellza Kolgecit!

Para një muaji modelja shqiptare, Diellza Kolgeci u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe basketbollisti Fisnik Rugova u bënë prindër të një vajze, shkruan rtv21.tv

Çifti vogëlushen e ka pagëzuar me emrin Helena Rela.

Që nga lindja e vajzës çfiti nuk kanë hezituar asnjëherë të publikojnë fotografi të ndryshme të vogëlueshes.

Kurse, 1 mujorin e lindjes së vajzës Diellza e ka shënuar duke publikuar një fotografi të ëmbël të vogëlushes.

“Helena Rela Rugova. 1 Muajshe“, ka shkruar Diellza në Facebook.

MUND TË JU PËLQEJNË