Safete dhe Sahide Mustafa janë dy këngëtaret e dashura për publikun, që të gjithë i njohin me nofkën që ia kanë lënë vetës- “Motrat Mustafa”.

Safetja kaloi nëpër sprova të vështira ku humbi bashkëshortin në moshë të re, plagë kjo e rëndë edhe për dy vajzat e saj.

Megjithatë koha e bëri të vetën dhe tani këngëtarja ka krijuar një jetë të rë. Ajo u martua sërish dhe tani gëzon një jetë të lumtur me të dhe me vajzat.

Atëherë e tash, asnjëherë s’ka munguar kujdesi i saj ndaj vajzave, të çilat sot janë rritur dhe janë bërë shumë të bukura.

Donika Hoti është vajza e dytë e Safete Mustafës, e cila jo rrallë merr vëmendjen mediatike.

Ajo cilësohet si një femër e bukur, imazhet e së cilës nuk kalohen pa marrë komente të shumta.

Së fundi Donika merr vëmëndje me një imazh që ka ndarë në Instagram. Ajo është rregulluar bukur si me grimin ashtu edhe flokët. Ndërkohë që ka marrë fjalë të mira e komplimente nga miqtë e saj të Instagramit./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË