Këngëtarja Shkurte Fejza është nënë e një djali dhe tri vajzave. Dy vajzat e saj të mëdha, Gresa e Besiana merren me muzikë, ndërkaq Agnesa nuk interesohet për tu futur në këtë industri, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse Gresen e kemi parë më të përfshirë në muzikë, edhe Besiana ka arritur të krijoi emrin e saj dhe të tërheq vëmendje.

Besiana, nuk është e orientuar kah muzika popullore. Ajo, këndon pop dhe stili i saj i muzikës, por edhe ai i veshjes, është mjaftë modern dhe bashkohor, shkruan “Kosovarja”.

Së fundit, Besiana Behluli në faqen e saj në Instagram ka shfaqur disa foto me bikine. Format e saj janë thuajse perfekte. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË