Duket sikur dashuria për grimin nga Kylie Jenner është transmetuar tek vajza e saj, Stormi!

Vajza e Kylie është me të vërtetë e obsesionuar rreth grimit, ashtu sikur edhe nëna e saj.

Kylie tha se sa herë që vënë buzëkuq ajo e vëren. “Ajo më shikon mua dhe më thotë “buzët, buzët, buzët”, shtoi Jenner.

Kylie tha se nuk e ka menduar nëse do e lërë Stormin që të vendos makeup.

Ajo tha se vajza e vogël është e fiksuar në grim./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË