Emri i saj nuk është i panjohur për mediet, shkruan Kosovarja.

Që nga paraqitja e parë në intervista ajo mori vëmendjen maksimale, kjo sepse është vajza e këngëtarit më të kërkuar të muzikës popullore.

Argjenda është tejet aktive në rrjetet sociale, duke marrë pëlqime të shumta dhe komente ndër më pozitivet.

E në një imazh që ka hedhur në llogarinë e saj, shihet se ka qenë pjesëmarrëse në një dasmë, e që vërtetë dukej për mrekulli.

Për këtë flet vet imazhi./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË