Fëmijët e fytyrave të estradës po komentohen qysh në moshë të hershme.

Meda njihet si një ndër këngëtarët më të pëlqyer në skenën muzikore, për projekte të ndryshme i cili me tekstet e tij prek zemrat e shumë njerëzve, shkruan “Kosovarja”

Përveç tij tani pjesë e mediave rozë janë gruaja dhe fëmijët e tij.

Gruaja e tij njihet për stil dhe elegancë, e këtë rrugëtim po e ndjek edhe vajza e tij e cila edhe pse e vogël befason me pozat e saj si të ishte modele. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË