Aktori i mirënjohur j teatrit e filmit, recituesi i pa krahasueshëm, Çun Lajçi, e ka humbur në moshë të re të bijën, shkruan “Kosovarja”.

Bubulina ishte dashuria e madhe e gjithë familjes, e cila iku nga kjo botë në moshë fare të re, ende pa u realizuar siç ajo dhe familja e saj kishin dëshirë.

Çun Lajçi, së fundi ka treguar për dashurinë e madhe platonike të Bubulines, e cila prej vitesh kishte folur me një person, në të cilin edhe ishte dashuruar, shkruan “Kosovarja”.

Siç mësohet, kjo dashuri e të bijës së aktorit me Santusin nuk u jetësua asnjëherë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË