Këngëtarja e mirënjohur Shkurte Fejza krahas karrierës së suksesshme ka treguar se është edhe një nënë e bashkëshorte e mirë.

Ajo gëzon një jetë të lumtur familjare si nënë e tri vajzave dhe një djali, shkruan “Kosovarja”.

E duke qenë ajo ka arritur përmes këngëve e talentit të saj të njihet nga e gjithë bota, është më se normale të trashëgohet ky talent.

Andaj edhe dy vajzat e saj Gresa e Besiana ndoqën hapat e së ëmës duke bërë këngëtare të suksesshme.

Ndërkohë që të dyja janë mjaftë aktive dhe prezente në rrjetet sociale, motra e tyre e vogël Agnesa shihet më pak.

Por sot Besiana ka shfaqur motrën e saj të vogël teksa shihen duke u relaksuar në këtë ditë me diellë.

Megjithëse ngjajnë mes vete, Agnesa duket se ua ka kaluar motrave për bukuri. Binduni!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË