Është e pamundur që dikush prej familjarëve të këngëtares së Shyhretes të mos pozicionohet në ballinat e faqeve rozë, kjo për arsye se lëvizjet e tyre çdo herë zgjojnë interesim.

Duke filluar nga vetë këngëtarja e duke përfunduar tek mbesat e nipat e vegjël, shkruan “Kosovarja”.

Shyhretja, Engjëllusha dhe Learta i prijnë listës si më të ndjekurat e më të ekspozuarat në faqet rozë, por siç duket lakmi u mori edhe Gresa vajza tjetër e cila dikur qëndronte nën hijen e tyre.

Jo rralle herë Gresa ka pozuar në mënyrat më joshëse të mundshme. Por, sot e veshur me një fustan të zi të gjithë do ia kanë lakmi.

E hijshme dhe elegante Gresa po duket për mrekulli./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË