Stilisti i talentuar shqiptar Valdrin Sahiti është tashmë ndërkombëtar.

Personazhe të famshëm në të gjithë botën, si Bebe Rexha, 4 anëtaret e grupit “Little Mix” dhe shumë të tjerë vishen tashmë me stilin e Sahitit.

Së fundmi ai ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, kur foli edhe për jetë private, shkruan AlbanienShow.

Në pyetjen e moderatorit Mamaqi, se ku ka lindur goca e tij Bella, Vladrini tregoi që në Amerikë.

“Vajza ka lindur në Amerikë, saktësisht në Washington, kam dashur vet ta dërgoi atje gruan, pasi në Amerikë është ende ligji në fuqi që nëse fëmija lind atje autamotikisht i fiton nënshtetasin amerikane dhe ku ka ma mire se me pas çiken me letra të Amerikës” tha Sahiti.

MUND TË JU PËLQEJNË