Sfida e re që ka ‘pushtuar’ rrjetet sociale ku shumë njerëz kanë treguar ndryshimin që kanë bërë në periudhën prej 10 vitesh.

Edhe dizajneri i njohur kosovar, Valdrin Sahiti ka postuar një fotografi se si është dukur ai para 10 viteve ku ai shihet që ka pësuar një ndryshim të madh në peshë, shkruan Indeksonline.

Pyetje të shumta kanë ardhur në llogarinë e Sahiti se si është i mundur ky ndryshim, kjo bërë që dizajneri i njohur të reagojë me një përgjigje.

“Pyetje pafund për mbipeshën e para 10 viteve…Nuk kom bo ndërhyrje per humbjen peshe …gjegjesisht i kom hup 40 kg per 6 muaj, para 6 viteve (diete, vetëm proteine 100% dhe fitnes pese here ne jave, kardio), pastaj jeta e zeze qe 6 vjet, pothuajse diete cdo dite)” ka shpjeguar Valdrin Sahiti.

MUND TË JU PËLQEJNË