Keni kohë që e keni ëndërruar një takim me të dhe ja pas shumë kohësh e keni përballë ish të dashurin tuaj. Ja çfarë duhet të bëni kur e shikoni atë:

Ktheni kamerën e telefonit nga vetja juaj për të parë nëse jeni perfekt ose jo.

Nuk keni vendosur make-up, të paktën nxirrni buzëkuqin nga çanta dhe lyeni buzët.

Fusni duart në flokë për ti rregulluar, në rast se ato i ken rrëmujë.

Hidhni parfum, atij do ti kujtohet aroma juaj.

Mos përmendni historinë tuaj aktuale të dashurisë.

Pyeteni si ka qenë këto kohë.

Nëse jeni beqare tregojini që ditën e mbushni me shumë aktivitete interesante.

Nëse ai është krah partneres së tij tregohuni e sjellshme dhe komplimetoni look-un e saj.

Nëse keni plan të flini me të, tregohuni e kujdesshme dhe le të jetë ai që do ta hedh hapin e parë.

Tregohuni gjithashtu e kursyer në fjalë.

MUND TË JU PËLQEJNË