Vera Ora ka publikuar fotografi në përqafim të Ritës.

Vera Ora mëngjesin e sotëm e nisi me një imazh të këndshëm, ku shfaqet në shtrat me të bijën e saj, Rita Ora.

Nënë e bijë sikurse në fëmijëri duket se kanë fjetur së bashku, ndërsa mëngjesin e nisën me një foto të bukur.

“Nina-nana! Nëna dhe fëmija flenë bashkë”, ka shkruar Vera.

Për ndryshe, Rita Ora së fundi u detyrua ta anulojë një koncert, për shkak të problemeve që kishte me shëndetin.

MUND TË JU PËLQEJNË