Çifti i njohur Vesa Luma e Big Basta janë një prej çifteve më të pëlqyer të show bizit.

Reperi vazhdon punën në Zelandën e Re që më pas të jenë të bashkuar.

Historia e tyre ngjason me shumë histori shqiptare ku sakrifica të tilla janë shumë të shpeshta dhe takimet e tyre kanë gjithmonë shumë emocione prej mallit që krijohet.

Vesa ka ndarë me të gjithë takimin në aeroport të Lianit me babain e tij në maj të këtij viti dhe na ka emocionuar vërtetë.

 

MUND TË JU PËLQEJNË