Këngëtarja e njohur Vesa Luma ka fituar simpatinë e publikut, përveç me muzikn që bën edhe me sharmin dhe ëmbëlsinë e saj që shfaq gjithherë.

Ajo e ka provuar vetën në disa profesione me të cilat ka pasur sukses, kurse muzika mbetët profesioni i fundit ku ka një karrierë të bujshme, shkruan “Kosovarja”.

Vesa cilësoet si një femër e thjeshtë e këndshme dhe shumë pozitive. Ajo e pëlqen origjinalitetin dhe e tillë paraqitet çdoherë pa imitime e ekzagjerime.

Këngëtarja nuk heziton të ndajë emocione, ngjarje e aktivitete në rrjetet sociale ku përcillet nga mijëra ndjekës.

Ajo poston edhe pyetje e kërkon sugjerime nga publikun, siç bëri sonte.

Me një shikim të mprehtë e serioze ajo bën një pyetje interesante. “Disa njerëz thonë se sytë e tyre ndryshojnë ngjyrat kur janë të zemëruar ose të dashuruar.

Unë jam e zemëruar apo e dashuruar?, ka përfunduar Vesa duke ia lë në dorë publikut të jap vlerësimin./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË