Vesa Luma po shijon në maksmum qëndrimin në Zelandë.

Vesa Luma së fundi ka udhëtuar për në Zelandë të Re, ku po kalon kohë të çmuar me më të dashurit e saj.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe, përmes së cilave shfaqet në momente të lumtura bashkë me bashkëshortin e saj, Big Basta dhe djalin, Lianin.

Për ndryshe, Vesa Luma tash e një kohë nuk është shumë aktive me këngë të reja, por i është përkushtuar më shumë familjes. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË