Vesa Luma prezanton motrat, tregon se sa shumë ngjajnë.

Këngëtarja Vesa Luma është fëmija i dytë në familjen e saj, dhe ka dy motra: Mjellmën dhe Dean.

Motra e saj e madhe, Mjellma, është këshilltare nacionale për kujdes alternativ në SOS Fshatrat e Fëmijëve, ndërsa motra e saj e vogël Dea, është arkitekte me profesion.

Vesa ka treguar gjithnjë se është shumë e lidhur me të motrat me mamanë, të cilat i janë gjendur pranë njëra-tjetrës në momentet më të vështira si humbja e babait të tyre.

Këngëtarja nga Prishtina ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në InstaStory një fotografi, ku shfaqet përkrah dy motrave, me të cilat ngjason vërtetë shumë.

MUND TË JU PËLQEJNË