Përveç si një këngëtare e suksesshme Vesa Luma njihet edhe si moderatore e zonja, femër e shkathët, energjike dhe shumë pozitive.

Ajo dhe reperi Big Basta, tash e një kohë janë zhvendosur për të jetuar në Zelandë të re së bashku me djalin e tyre, Lianin, shkruan “Kosovarja”.

Shpesh Vesa publikon imazhe e video nga aktivitete e tyre qoftë karrieriste apo familjare.

Ajo pëlqehet e komentohet nga një numër i madh ndjekësish që i përcjellin aktivitetet e saj.

E së fundi këngëtarja vjen me një imazh në profil ku përveç grimit të bukur ajo shrep edhe një shikim të thellë, të cilin e quan vrastar.

“Poze vrastare 🙈” ka shkruar Vesa krahas imazhit që mori shumë komente pozitive./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË