Vesa Luma dhe Big Basta janë prej çifteve më të pëlqyera të publikut.

Që prej ditës kur u martuan lidhja e tyre ka qenë gjithmonë prezentë në titujt e mediave.

Vesa Luma ditët e fundit ka qenë aktive në rrjetet sociale duke ndarë imazhe nga pushimet e saj me familjen.

Kujtojmë se bashkëshorti i saj Big Basta është i angazhuar me punë në Zelandën e Re, dhe si duket pushimit i erdh fundi.

Pasi 33 vjeçarja ka publikuar një fotografi më burrin e saj ku ja bashkëngjiti shkrimin “Shihemi së shpejti bebe”. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË