Vesa Luma ka një karrierë të suksesshme si këngëtare, por, krahas kësaj asaj i ka ecur mbar edhe në jetën private.

Vesa prej vitesh është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka një djalë, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja shpesh herë publikon imazhe të familjes së saj të mrekullueshme për të cilët edhe bën dedikime.

Edhe së fundi ajo ka postuar një fotografi përkrah bashkëshortit dhe djalit të saj.

“Une dhe dy shokët e mijë të ngushtë” ka shkruar Vesa përkrah imazhit.

MUND TË JU PËLQEJNË