Vesa Luma dhe Big Basta janë një nga çiftet më të pëlqyera në estradë.

Vesa Luma së fundmi ka ndarë një video në Instagram ku shihet krah bashkëshortit të saj Big Basta.

Këngëtarja me anë të postimit të bërë i ka uruar ditën e të dashuruarve këngëtarit, por thotë se surpriza e vërtetë do e pret në shtëpi.

“Na dy nuk i kemi punët mire me “rrjete sociale” ama prap se prap duhemi shume, gëzuar jete këtu ne Instagram- urimin e vërtetë ta jap ne shpi” kishte shkruar Vesa.

MUND TË JU PËLQEJNË