Tolgahan Sayisman ka publikuar një video të ëmbël.

Tolgahan Sayisman ka ndarë me ndjekësit një video, përmes së cilës tregoi se po e shijon në maksimum atësinë.

Aktori po e mbante djalin, Efehan në krahë, teksa po freskohej në një kënd të kopshtit të shtëpisë së tij, e në sfond po e shoqëronte një muzikë.

Për ndryshe, vogëlushi Efehan është fëmija i parë i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman.

Tolgahan

Publiée par Albania Viral sur Vendredi 28 juin 2019

 

MUND TË JU PËLQEJNË