Në rrjete sociale po qarkullon një video, në të cilën shihet një amerikan duke kënduar “Kuq e Zi” në mesin e shqiptarëve.

Në një paradë të mbajtur së fundi në Nju Jork, shqiptarëve iu bashkëngjit edhe një amerikan me ngjyrë.

Nga kjo paradë, një video ka bërë xhiron e rrjetit dhe është pikërisht ajo ku shihet amerikani duke kënduar bashkë me turmën këngën “Kuq e Zi” nga Meda, Seldi dhe Sinani.

Videoja është shpërndarë nga shumë aritstë shqiptarë, mes tyre edhe Sinan Hoxha, që e këndon këtë këngë.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme për të parë se kush është personi që bëri bujë në rrjet. /Lajmi.net/

Clayvion Winn

Publiée par Albania Viral sur Mardi 11 juin 2019

MUND TË JU PËLQEJNË