Emri i saj është i njohur në karrierën muzikore që shumë vite me radhë.

Ani pse që një kohë të shkurtër ka pauzuar me projekte muzikore, zëri kumbues i Violet Kukajt ka qenë ndër më të njohurat për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Duke i kushtuar gjithmonë kujdes të veçantë dukjes, në çdo pjesëmarrje ka shkëlqyer.

E në imazhet e fundit teksa shihet që është e ftuar në emision tek Rudina Magjistari, ajo i ka kushtuar vetës rëndësi të veçantë prandaj befason me ndryshime të shumta në pamje.

Rregullimi interesant i flokëve dhe grimi perfekt i saj, këngëtaren e bëjnë sikur të ishtë një vajzë e re.

Këtë e dëshmojnë më së miri këto foto të këngëtares.

MUND TË JU PËLQEJNË