Këngëtarja e mirënjohur Violeta Kajtazi karakterizohet për zërin e saj të artë dhe buzëqeshjen e ëmbël që i reflekton në çdo paraqitje.

Ani pse ka kohë që është prezente dhe aktive në skenën muzikore, këngëtarja ka mbet po aq e njëjtë, e re dhe e bukur si në fillet e karrierës, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja me prejardhje nga Peja shpesh ka dëshmuar se ky qytet ka nxjerrë femra të bukura e të zonjat si është vet ajo.

Ajo gëzon një respekt të veçantë nga publiku, kjo për shkak se ajo ka ruajtur dhe vazhdon ta ruaj origjinalitetin e saj.

Së fundi, me një paraqitje sportive vjen shumë e këndshme nga Kalaja e Ulqinit.

Me bukurinë që i reflekton ajo ka ndriçuar ambientin pak sa të errët që mbizotëron aty./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË