Morena Taraku nuk i kursen aspak fotografitë provokuese.

Morena Taraku së fundi ka publikuar një imazh, në të cilin shfaqet para pasqyrës.

Ajo këtë herë ishte veshur në xhinse dhe një bluzë, veshje kjo që ia theksonte format perfekte trupore.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku është “Dashni” në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, ndërsa tani ka paralajmëruar një këngë të re. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË