Ajo ka mbushur 52 vite, por duket në top-formë.

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret shqiptare që i ka rezistuar shumë gjatë kohës.

Përveç muzikës së mirë që realizon, Manjola është dalluar gjithmonë për linjat e saj perfekte.

Ditën e djeshme, ajo ka festuar ditëlindjen e saj dhe ka mbushur plot 52 vjeçe.

Ndërsa pak orë më parë, këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto nga bregu i detit, ku shfaqet e veshur me bikini të zeza dhe shumë e zjarrtë.

Mesa duket, nga pamjet vërehet se Manjola ka zgjedhur të pushojë në jug të Shqipërisë.

Ajo që mund të thuhet është se Nallbani nuk njeh i vitet që shkojnë, por mbetet po aq e re.

MUND TË JU PËLQEJNË