Një këngëtare e konfirmuar prej shumë vitesh dhe me një mori suksesesh, shkruan “Kosovarja”.

Flasim për këngëtaren e njohur Mihrije Brahën,e cila ende po vazhdon të jetë e tillë.

Përveç muzikës ajo merret edhe me bashkëprezantimin e programit “Odeon”, që është produkt televiziv i bashkëshortit të saj, Naimit.

Mjaft e përfolur është edhe jeta e saj private ku shpesh është kritikuar që thyen rrgullat e moshës kur bëhet fjalë për paraqitjet.

Së fundi, e bukur, si 20 vjeçare Mihrija nuk e ka problem të pozojë as në bikini./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË