Emri i Kaltrinës tanimë ka kohë që dëgjohet e përflitet, kjo falë asaj që i besua të drejtojë emisionin e mëngjesit në televizionin T7.

Pikërisht aty edhe filloi fama e saj e cila më nuk iu nda ani pse vazhdon të jete ne pushim të lehonisë, shkruan Kosovarja.

Kaltrina tani është nënë e dy vajzave te bukura Ranës dhe Marës .

Padyshim që Kaltrina njihet edhe si nje femër e edukuar, e në raste te tilla nuk ka se si të mos i mungoj respekti ndaj vjehrrës së saj të cilën e prezanton me krenari para publikut.

Por, jo vetëm Kaltrina edhe vjehrra saj si nuse të djalit ka se cfarë ti prezantojë publikut e të ndihet mjaft krenare/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË