Krijuesja e hitit “Lutje s’ka” po vazhdon të jetë aktive në skenën muzikore.

Flasim për Vjollca Buqajn këngëtaren për të cilën sukseset ia dëshmon prezenca dhe karriera e gjatë muzikore si një emër i popullarizuar, shkruan “Kosovarja”.

Vjollca po vazhdon ti sjellë publikut akoma hite të bukura e mjaft të dëgjueshme.

Të veçantë nga këngëtaret tjera e bën stili i saj unik e çdo herë elegant që prej kohës kur është paraqitur për herë të parë në skenë.

E bukur dhe përherë elegantë Vjollca na dëshmon se është këngëtarja më zonjë e estradës

Për më shumë le të flasin fotot./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË