Një grua e zonja e cila ia ka dal mbanë në të dy profesionet e saj. Edhe si këngëtare e poashtu si infermiere Vjollca Buqaj dallohet për profesionalizëm.

Karriera e saj si këngëtare numëron shumë hite, e cila po vazhdon suksesshëm rrugëtimin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Vjollca është dalluar gjithmonë për elegancën në paraqitjet e saj. E tillë vjen edhe në programin festiv të vitit të ri 2020, ku shfaqet me fustane të ndryshme.

I radhës është fustani vjollcë në të cilin shfaqet tejet elegante dhe plotë sharm./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË