Asnjëherë nuk ka qenë këngëtare e muzikës zbavitëse, pasi rëndom ka kënduar këngë popullore ose folk, shkruan “Kosovarja”.

Njejtë si zhanri i saj muzikor, ishte edhe veshja. Pra, dukshëm më femërore.

Nëse e shihni arkiven e këngëve dhe projekteve të këngëtares, do të shihni që ajo thuajse kudo me fustane, madje edhe të rëndë.

Por, jo më. Vjollca po ndryshon dita ditës dhe ky ndryshim po komentohet pozitivisht nga fansat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Në projektin e fundit, këngëtarja shfaqet dukshëm më “cool”.

A po ju duket?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË