Vjollca Haxhiu ka folur rreth jetës artistike dhe asaj private në intervistën e fundit.

Vjollca Haxhiu ishte e ftuara sot në emisionin ‘Mirage’ ku rrëfen gjithçka rreth jetës artistike dhe asaj private.

Është folur shumë në media nëse ka ose jo këngëtarja botoks, por ajo mohoi kategorikisht një gjë të tillë duke thënë se do bëj më vonë një ndërhyrje.

Në linkun e mëposhtëm mund ta gjeni videon e plotë të intervistës së Vjolla Haxhiut. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË