Po vazhdon të jetë nje fytyrë e njohur dhe shumë e dashur për publikun.

Vjollca Haxhiu duke qenë aktive në karrierë ka arritur këtë sukses të madh, shkrun “Kosovarja”.

Edhe pse nuk i ndal fotografitë duke pozuar gjithmonë e vetme, ajo shumë pak shprehët rreth jetës private.

Kjo fotografi e fundit ngrit dilema që Vjollca ka diqka të re, pasi që ka pranuar një lule të bukur.

Mbetet të shihet se çfarë po ndodh me këngëtaren e njohur. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË