Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare.

Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të shkuar në ndonjë aheng dhe po duket si vajzë e re.

Edhe tek Vjollca vërehen qartë operacionet plastike, sidomos tek pjesa e mollëzave./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË