Vjollca Haxhiu cilësohet si këngëtarja e ëmbël e estradës.

Ajo ka një karrierë të gjatë e të suksesshme në skenën muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Krahas kësaj, Vjollca është dalluar gjithmonë për stilin, elegancën e sharmin që ka bartur.

Ndonëse një femër tejet e bukur dhe me shumë te mira, ajo nuk vendosi sa i përket jetës private asgjë duke iu përkushtuar tërësisht karrierës.

Vitet për të sikur kanë ndalur, pasi dita-ditës duket më e re, më e këndshme.

E veshur me të zeza me një buzëqeshje të ëmbël shfaqet së fundi duke zbritur nga shkallët./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË